Idea

icon_eco

Ręcznie robione

Wszystkie produkty dostępne w sklepie są robione ręcznie przez Gu. Projektowanie, wycinanie, wyszywanie, przyszywanie, zszywanie, wypychanie, dzierganie, sklejanie, podklejanie… to wszystko robota dwóch rąk jednej i tej samej osoby, która robi to z pełnym zaangażowaniem, z miłości do tworzenia.

icon_eco

Niepowtarzalne

Każda rzecz wychodząca spod ręki Gu jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Żadna poduszka, naszyjnik czy ozdoba nie powstaje w choćby dwóch identycznych egzemplarzach. Każdy jest unikatowy i niemożliwy do całkowitego odwzorowania.

icon_eco

Eko

U Gu większość materiałów do tworzenia pochodzi z recyklingu – czy to używane swetry, wyprute zamki, czy drewniane guziki. W ten sposób pozornie nieprzydatne rzeczy, które mogłyby wylądować w koszu, zyskują nowe, lepsze życie.

icon_eco

Z historią w tle

Ulubiony sweter z liceum, włóczki i suwaki z krawieckich zbiorów mamy, guziki z szuflady babci… Za rzeczami tworzonymi przez Gu zawsze kryje się jakaś historia, zaangażowanie i wsparcie bliskich osób, poświęcony czas.

O nas

Witamy w sklepie, który wyrósł z pasji tworzenia i nadawania zwykłym rzeczom nowych, niecodziennych zastosowań. Zamki błyskawiczne zamieniają się tu w oryginalne naszyjniki, a swetry w ekologiczne zabawki i poduszki w kształcie zwierząt. Wszystko niepowtarzalne, unikatowe, tworzone z sercem.

Kontakt

+48 501823428
aga@gu-tworzy.pl