Zbierasz się latami i sama nie możesz się zabrać do roboty?

Nie wiesz co robić i ta bezradność cię dobija i zniechęca?

Szukałaś różnych materiałów na temat odnawiania, ale po czasie się poddawałaś?

Na czytaniu, oglądaniu przypadkowych filmików od dziesięciu różnych osób można się pogubić. Można mieć poczucie, że tego wszystkiego jest TAK DUŻO, że na pewno nie masz jeszcze całej potrzebnej wiedzy, żeby zrobić to dobrze. Możesz utknąć w takim stanie jeszcze na dłuuuo…

…chyba że dasz mi się poprowadzić za rękę w tym procesie!

Wierzę w praktykę!
Teorię można zgłębiać i zgłębiać, przeczytać pół internetu na temat odnawiania, poświęcić na to mnóstwo czasu, a i tak nie zrobić nic, żeby przekuć tę teorię w praktykę.
Może boisz się, że nie masz dość wiedzy i umiejętności, żeby zrobić to idealnie?
Pewnie nie masz, ale to nie jest problem! I to nie powinno Cię powstrzymywać przed próbowaniem.
Najtrudniejszy jest pierwszy krok i zabranie się do dzieła, a ja stworzyłam kurs, w którym towarzyszę Ci na każdym kroku i maksymalnie ułatwiam nie tylko ten pierwszy, ale i wszystkie kroki w całym procesie.

Jak? Nie prezentuję całej teorii renowacji mebli i każdego możliwego przypadku do rozgryzienia, ale podpowiadam jeden najłatwiejszy na początek sposób na odnowienie mebla - szlifowanie i malowanie mebla kryjącą farbą akrylową. Sama właśnie tak zaczynałam moją przygodę z meblami 10 lat temu.

W kursie pokazuję i omawiam dokładnie co po kolei robić od początku do końca - tak, żebyś nie czuła się zagubiona i przytłoczona wiedzą, tylko w końcu wzięła się do roboty!

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

 • jesteś mamą i chcesz spróbować nowego zajęcia DLA SIEBIE – ale takiego, które można połączyć z życiem rodzinnym i wcisnąć w codzienną żonglerkę czasem i zadaniami do zrobienia (tak! DA SIĘ!)
 • chcesz urządzić mieszkanie lub dom prawdziwie PO SWOJEMU, wykorzystując odnowione stare meble
 • masz dość bieli, szarości i beżu w mieszkaniu i chciałabyś wprowadzić tam trochę koloru
 • potrzebujesz odskoczni od codzienności i kreatywnego zajęcia, przy którym dasz odpocząć głowie, nerwom i w końcu zrobisz coś dla siebie
 • od dawna chciałaś nauczyć się odnawiać meble, ale nie wiesz od czego zacząć
 • jesteś zielona w temacie i brak Ci wszelkich podstaw
 • masz mętlik w głowie od ilości wyczytanych informacji i wskazówek
 • masz za sobą nieudane odnawianie starych mebli i chcesz nauczyć się robić to dobrze
 • chciałabyś robić to dobrze, a nie wiesz jak dokładnie krok po kroku działać, żeby czegoś ważnego nie przeoczyć
 • samej brak Ci odwagi zabrać się za czekający od dawna mebel
 • boisz się, że tylko popsujesz mebel
 • brakuje Ci motywacji, żeby samej wziąć się do roboty
 • nie wiesz w jakie narzędzia najlepiej się wyposażyć i jaką farbę najlepiej wybrać, żeby była trwała
 • jesteś mamą i ważne jest dla ciebie, żeby środki, którymi będziesz odnawiać mebel były bezpieczne dla dzieci
 • marzysz, żeby uratować meblowe rodzinne pamiątki lub wieloletnie meble, które bardzo lubisz
 • kochasz drewno, stare meble i wolisz kupić używany mebel lub odnowić stary niż zapłacić dużo za nowy gorszej jakości
 • chcesz zaoszczędzić na wyposażeniu mieszkania i urządzić je oryginalnie niedużym kosztem
 • lubisz nowe wyzwania, wszelkie prace ręczne i chętnie nauczysz się czegoś całkiem nowego
 • chcesz kreatywnie spędzić czas sama ze sobą

Wyobraź sobie, że za kilka tygodni będziesz patrzyła z dumą i dziką satysfakcją na swój świeżo odnowiony mebel

Zobacz, co o kursie mówią jego uczestniczki:

Ewa Pierzchot
Ewa Pierzchot

Kurs pokazał mi krok po kroku co robić, jak w ogóle zabrać się do odnawiania mebli, co potrzebuję (a raczej że wcale nie potrzebuję tak wiele). Cenne są przykłady konkretnych, sprawdzonych produktów, których można użyć. No i najważniejsze - to nie tylko suche informacje, ale przede wszystkim praca pokazana na filmikach!

Dziękuję Ci za ten kurs! Był świetną mobilizacją do pracy. Super pomysłem było rozłożenie kolejnych etapów na tygodnie - mobilizowało mnie to do pracy.

Rozbudziłaś we mnie tym kursem chęci do działania i odnawiania nowych mebli. Dostarczyłaś mi informacji jak to zrobić. Wskazałaś co wcześniej robiłam źle. Ta wiedza dodaje mi odwagi do dalszego działania. Zwłaszcza, że informacje które przekazujesz, materiały które proponujesz, pokazują że nie trzeba mnóstwa czasu, sprzętu i innych substancji żeby odnowić mebel. Zawsze bałam się, że trzeba dużo i długo.

Kamila Srogosz

Ten kurs to strzał w dziesiątkę dla każdej osoby, która chce spróbować swoich sił z odnawianiem mebli, a kompletnie nie wie jak się do tego zabrać lub boi się, że nie sprosta. Wszelkie wątpliwości zastępuje wiara w siłę własnej sprawczości. Kurs daje moc! Ba! Mnie pozwolił odkryć nową pasję. Już cieszę się na kolejne meble, którym dam nowe życie.

Najlepszy był Twój zapał i entuzjazm, a przy tym spokój bijący od Ciebie i ta pewność że i ja podołam. Uświadomienie że najgorzej ruszyć z miejsca. A jak ruszysz i trzymasz się planu realizacji, to dzieje się magia. Wiele lat marzyłam by ruszyć z miejsca z tematem, jednak strach przed porażką i brak jakiejkolwiek wiedzy w temacie działał odstraszająco. Dopiero za sprawą Twojego kursu uwierzyłam w siebie.

Najważniejsza dla mnie była cenna motywacja i przypomnienie, że to ma być zabawa/przyjemność, że nie musi być idealnie, że przecież dopiero się uczę i błędy są dopuszczalne. I za to przypomnienie najbardziej DZIĘKUJĘ! Nie znalazłabym tego na żadnym instruktażowym filmiku z You Tube.

Kasia

Najprzyjemniejszą dla mnie kwestią, którą dał mi ten kurs (oprócz oczywiście nowego-dawnego mebla!) jest myśl, że mogę odmienić coś, co już mam, że w ogóle taka opcja wchodzi w grę. Niech najlepszym potwierdzeniem będzie to, że już wybrałam, co mogę jeszcze odnowić i mam na to sporą ochotę (a nawet już plan)!
Bardzo pozytywnie zaskoczona byłam ilością wskazówek, którymi dzieliłaś się w tym kursie, praktycznymi wiadomościami i swoimi doświadczeniami - to zawsze jest super. Kurs daje mocne podstawy wiedzy o szlifowaniu i malowaniu. Dla początkującego są bardzo bardzo pomocne, a przez formę ich przedstawienia mocno motywujące i mobilizujące.
Dodatkowo - bardzo przyjemnie oglądało się Twoje filmiki i słuchało, słychać i czuć wiedzę, pasję i radość z dzielenia się tym tematem.

Organizacja kursu i sposób przekazania wszystkich wiadomości, dokładność wyjaśnień, praktyczne przykłady - wszystko to sprawiało, że czułam się mocno poprowadzona przez tematy i łatwo było nie mieć zwątpienia, że uda się zrealizować cel.

Dodatkowo - bardzo przyjemna forma filmów, na plus oceniam krótkie moduły (łatwo przyswoić, wracać do konkretnych treści), pomocne były listy potrzebnych rzeczy, ale też np inspiracje kolorystyczne.

Jowita Czajkowska
Jowita Czajkowska

Polecam kurs z całego serca! Najważniejsza dla mnie była cudowna, ciepła atmosfera jaką stworzyła Agnieszka. Poza tym, była to wspaniała przygoda, dzięki której nauczyłam się w jaki sposób odnawiać meble, począwszy od wyboru samego mebla, przez szlifowanie, aż po malowanie. Agnieszka krok po kroku wszystko pięknie zobrazowała na filmikach, które były bardzo pomocne. Stworzyła listę potrzebnych rzeczy, przekazała swoją wiedzę, poświęciła czas, oraz nas dopingowała. Zachęcam gorąco do wzięcia udziału w kursie, to naprawdę ciekawe doświadczenie!

Marta

Wspaniała organizacje modułów - to, jak rozłożyłaś proces na mniejsze etapy, pozwoliło ‘zmierzyć’ się z odnowieniem mebla w bardzo przyjacielski i przyziemny sposób. To było naprawdę istotne dla osób takich jak ja (male dzieci, praca), które chciały się podjąć, ale wcześniej zabrakło wiedzy, odwagi i tego pokrzepienia. Wszystko było naprawdę wyważone.

Aga

Do odnawiania zabierałam się już kilka lat, ale zawsze jakoś nie było ku temu okazji. Nawet małą szlifierkę kupiłam 2 czy 3 lata temu, żeby było mi lżej i łatwiej, ale jak dotąd leżała w szafie. Polecam ten kurs wszystkim, którzy chcą spróbować pierwszy raz lub też potrzebują motywacji do zabrania się do roboty (jak ja).

Kasia

Nie zastanawiaj się... polecam z całego serca. Wszystkie etapy były szczegółowo i w bardzo przystępny sposób przedstawione...krok po kroku. Wiele porad jakich błędów unikać, aby uzyskać zadowalający efekt. Ja mam ochotę na więcej, już teraz wiem jak zabrać się za odnowienie mebla, jak szlifować, dobierać kolory, malować.

Najlepsze w całym kursie było to, że nie była to tylko teoria, ale rzeczywiście działanie, które mnie zmobilizowało do pracy.

Kinga

Mam już za sobą kilka prób odnawiania mebli, ale nie byłam z nich do końca zadowolona. Kurs uświadomił mi jakie błędy popełniałam, albo co mogę zrobić lepiej, jakie materiały lepiej się sprawdzą. Myślę, że kurs będzie rewelacyjny również dla osób zupełnie początkujących, ponieważ krok po kroku, w wyczerpujący sposób przeprowadza przez proces odnawiania mebla.

Kinga Regdos

Kurs odnawiania mebli u Agnieszki to najlepszy pomysł na zainwestowanie swojego czasu! Nawet osoba, która w życiu nie miała w ręce pędzla i walka skończy ten kurs z satysfakcją i pięknym meblem. Wszystko jest w prosty i przystępny sposób wytłumaczone, filmiki instruktażowe są krótkie, pięknie zmontowane i nasycone treścią, aż chce się oglądać! Przez cały kurs można do nich wracać.. absolutnie wspaniały kurs! Zostanie mi po nim wiedza i zapał do odnowienia mebli, a mam ich sporo, bo już wkrótce przeprowadzka do nowego domku.

Dołączając do kursu, otrzymasz:

4 moduły

składające się z krótkich (i bardzo krótkich) nagrań video, które możesz oglądać kiedy tylko chcesz - nawet na spacerze, w drodze do pracy czy w kolejce do dentysty. Sam konkret, przykłady, bez żadnej dłużyzny.
Rozłóż sobie 4 moduły na 4 tygodnie, a zobaczysz, że działając po kolei (a nie tylko oglądając teorię) DA SIĘ to ogarnąć!

krótkie filmiki instruktażowe

Nie masz czasu, żeby oglądać godzinne szkolenia czy przeszukiwać internet wszerz i wzdłuż w poszukiwaniu tutoriali? Znam to! Dlatego tutaj w jednym miejscu masz krótkie, konkretne filmiki pokazujące np. jak dokładnie szlifować, jak malować zakamarki krok po kroku.

notatki tekstowe

Szybciej czytasz niż oglądasz filmiki? Chcesz wracać do treści i niekoniecznie chcesz przewijać nagrania? Jasna sprawa! Pod każdym filmikiem jego treść znajdziesz spisaną w formie tekstowej. Nie musisz robić notatek - możesz je sobie po prostu skopiować.

platforma kursowa

Wszystkie materiały zebrane w jednym miejscu z wygodnym dostępem na 6 miesięcy zarówno na telefonie, jak i na komputerze. Nie musisz mieć Facebooka. Możesz wracać do filmików tyle razy, ile chcesz!

porcja wiedzy w sam raz do przerobienia

Nie wierzę we wszystko-mające kursy, które przytłaczają ilością teorii i dziesiątek godzin, które musisz obejrzeć zanim cokolwiek zrobisz. Tutaj dostajesz prosty przepis jak w książce kucharskiej dla początkujących. Masz wszystkie składniki, namiary na sklepy, wybrane kolory i instrukcje krok po kroku, żeby jak najłatwiej zacząć DZIAŁAĆ.

gotowe zestawienia w formie PDF

Spis wszystkich potrzebnych narzędzi, wyselekcjonowana kolekcja kolorów - takie zestawienia zdecydowanie pomogą Ci zacząć, bo nie będziesz już musiała stać bezradnie przed półką w sklepie. Pliki w formie PDF możesz pobrać i korzystać z nich latami.

Czego się dowiesz?

 • jaki mebel najlepiej wybrać na początek, żeby się nie zniechęcić i skąd go wziąć
 • gdzie możesz pracować nad swoim meblem i czy musisz z tej okazji wyprowadzić się z domu
 • jak znaleźć czas na odnawianie, nawet jeśli jesteś mamą w wiecznym niedoczasie
 • jakie narzędzia i materiały kupić – takie najpotrzebniejsze, żeby zacząć, a nie wydawać fortuny w markecie budowlanym
 • czy szlifierka jest konieczna (spoiler: nie) i jak sobie bez niej poradzić
 • czym różni się matowienie mebla od szlifowania
 • kiedy nie trzeba zdzierać starej powłoki do surowego drewna
 • o co chodzi z numerkami na papierach ściernych i dlaczego są takie ważne
 • jak oczyszczać ze starych powłok drewno, MDF i fornir, żeby nie zepsuć mebla
 • jak i czym szpachlować ubytki w meblu
 • jaką farbą malować meble (nie tylko drewniane), żeby nie bolała Cię głowa od jej śmierdzących oparów
 • czym malować meble, żeby móc to robić bezpiecznie w mieszkaniu
 • czy można malować na kolor meble ogrodowe lub balkonowe (tak!) i czym je dobrze zabezpieczyć
 • jak to zrobić, żeby pomalowany mebel był trwały i nie zniszczył się po pierwszych tygodniach użytkowania
 • jakie sprawdzone kolory farb polecam i jak wyglądają one w rzeczywistości na różnych meblach w różnym oświetleniu
 • jak wybrać kolor z wzornika, żeby nie rozczarować się tym, jak farba wygląda w rzeczywistości
 • co lepiej wybrać do malowania – pędzel czy wałek
 • jak malować mebel, żeby nie zrobić zacieków i żeby być zadowoloną z efektu końcowego
 • jak radzić sobie z niechcianymi paprochami czy włosami na świeżo pomalowanym meblu
 • co zrobić, żeby pomalowany mebel nie był szorstki w dotyku
 • jak to zrobić, żeby dobrze pomalować detale i trudno dostępne zakamarki
 • ile warstw farby można nakładać
 • jak pomalować tralki w krześle-patyczaku, żeby wyglądało to dobrze i bez zacieków

Zobacz, co znajdziesz w konkretnych modułach - spis treści

 • Moduł 1 - wprowadzenie do tematu i przygotowanie
  • Video lekcja 1: co my tu będziemy robić i dlaczego?
  • Video lekcja 2: jaki mebel wybrać i skąd go wziąć?
  • Video lekcja 3: warsztat pracy - gdzie i kiedy pracować z meblem?
  • Video lekcja 4: najpotrzebniejsze materiały do pracy
  • PDF: lista konkretnych polecanych narzędzi i materiałów do kupienia wraz z linkami
  • Video przykład: mój mebel, który będę malować na tym kursie -witrynka
  • Video przykład: krzesło-patyczak do odświeżenia
  • Video przykład: ławka ogrodowa
  • BONUS: 5 mebli, jakim warto dać nowe życie w kolorze
  • Zadania domowe po module 1 (Audio)
 • Moduł 2 - szlifowanie
  • Video lekcja 1: jak przygotować mebel do szlifowania
  • Video lekcja 2: wszystko o papierze ściernym
  • Video lekcja 3: najważniejsze rzeczy dotyczące szlifowania ręcznego i szlifierką
  • Video lekcja 4: matowienie mebli z MDF i pokrytych fornirem
  • Video przykład: jak szlifuję witrynkę
  • Video przykład: jak szlifuję krzesło-patyczaka pokrytego farbą
  • Video lekcja 5: szpachlowanie
  • Bonus: Rodzaje szlifierek (Film nagrany gościnnie z moim Tatą)
  • Zadania domowe po module 2 (Audio)
 • Moduł 3 - przygotowanie do malowania: farba i kolor
  • Video lekcja 1: jak wybrać farbę?
  • Video lekcja 2: jaką farbę polecam i dlaczego?
  • Video lekcja 3: grunty/ farby podkładowe
  • Video lekcja 4: jak wybrać kolor?
  • Video lekcja 5: jak dobierać kolory z wzornika?
  • Video lekcja 6: gdzie kupić farbę?
  • Video lekcja 7: kolory, które polecam - video z proponowanymi kolorami wraz z przykładami moich mebli pomalowanymi tymi konkretnymi kolorami
  • PDF: Moja kolekcja kolorów
  • Video przykład: impregnacja mebla ogrodowego
  • Zadania domowe po 3 module (Audio)
 • Moduł 4 - malowanie mebla
  • Video lekcja 1: co przygotować przed malowaniem?
  • Video lekcja 2: odpylanie i odtłuszczanie mebla
  • Video lekcja 3: jak malować mebel?
  • Video lekcja 4: malowanie detali, krawędzi, zawiasów i zakamarków
  • Video lekcja 5: czy malować cały mebel?
  • Video lekcja 6: międzyszlif i druga warstwa
  • Video lekcja 7: jak radzić sobie z paprochami, włosami itp.?
  • Video przykład: jak maluję krzesło-patyczaka
  • Video przykład: wyklejanie mebla papierem
  • BONUS: impregnacja mebli ogrodowych przed malowaniem farbą
  • Video przykład: malowanie drzwiczek z szybkami
  • Moja ulubiona playlista do malowania
  • Zadania domowe po 4 module (Audio)
 • Jak dołączyć?

  • Po opłaceniu kursu otrzymasz e-mail z danymi do logowania na platformę kursową i od razu możesz nurkować w materiały
  • Masz dostęp do kursu na całe 6 miesięcy. W tym czasie możesz odnowić nie jeden, a kilka mebli (i założę się, że tak właśnie będzie, jak już złapiesz bakcyla!)

  Dostęp do kursu możesz kupić w cenie 450 zł

  Płatność online za pośrednictwem Przelewy24 lub TubaPay.

  Wybierając TubaPay możesz rozłożyć płatność na 3 lub 6 miesięcznych płatności bez żadnych dodatkowych opłat ani bez wypełniania wniosku kredytowego. (*Sama korzystałam  tego rozwiązania jako klientka – to sprawdzony i godny zaufania operator płatności)

  Najczęściej zadawane pytania

 • Czy muszę mieć już mebel, żeby przystąpić do kursu?
  Nie. W pierwszym module podpowiem Ci jakiego mebla najlepiej szukać na początek oraz gdzie i jak go szukać.
 • Czy muszę kupić już wcześniej jakieś narzędzia albo farby?
  Nie, wszystkiego się dowiesz po kolei. Podpowiem jakie rzeczy będą najpotrzebniejsze, a bez czego możesz się obyć.
 • Na jak długo przyznawany jest dostęp do kursu?
  Dostęp do kursu będziesz miała na 6 miesięcy.
 • Nie mam czasu teraz, czy mogę zapisać się na kurs i oglądać wszystko później?
  Tak, oczywiście, masz na to aż 6 miesięcy.
 • Czy będziesz pokazywać różne techniki odnawiania mebli czy tylko szlifowanie?
  Maksymalnie ułatwiam proces decyzyjny uczestniczkom kursu i nie prezentuję całego wachlarzu możliwości. Skupiam się na szlifowaniu i matowieniu mebla przed pomalowaniem farbą.
 • Czy będziesz mówić o innych produktach stosowanych do zabezpieczenia drewna np. bejca, lakier, olej?
  W tym kursie zachęcam do malowania farbami akrylowymi, bo jest to jednocześnie najprostszy sposób odnowienia mebla, szczególnie kiedy ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z meblami. Oczywiście jeśli masz inną wizję, zawsze możesz wykończyć mebel tak, jak chcesz i czym chcesz, ale wszystkie moje przykłady w tym kursie dotyczą malowania farbami. Stworzyłam kurs "Wydobądź piękno drewna", który jest kontynuacją tego kursu. To w nim pokazuję dokładnie na przykładach inne sposoby usuwania starych powłok oraz moje ulubione, sprawdzone sposoby na wykończenie drewna, które stosowałam na przestrzeni lat. Jeśli jesteś zainteresowana tym kursem lub zakupem obu kursów, napisz do mnie: aga@gu-tworzy.pl
 • Czy mebel pomalowany farbą będzie miał trwałą i “dziecioodporną” powłokę?
  Wiem, co masz na myśli - sama jestem mamą trójki chłopców. W kursie polecę Ci farbę, której używam od lat i jestem bardzo zadowolona z jej trwałości. A mam w domu dużo pomalowanych nią mebli - od krzeseł przy stole, przez łóżka po biurka.
 • Nie mam pojęcia, na jaki kolor mogłabym pomalować mebel. Podpowiesz coś?
  Nic się nie martw! W kursie cały jeden moduł poświęcony jest tematowi farb, w tym konkretnym kolorom, które polecam i pokazuję na swoich przykładach. Jeśli będziesz miała problem z wyborem, chętnie pomogę i podpowiem - kolory we wnętrzu to mój konik!
 • W cenie, jaką zapłaciłabyś za zaledwie jedno krzesło w sklepie, zyskasz odwagę do działania, rozbudzoną wiarę w swoje możliwości oraz nabierzesz umiejętności do odnowienia sobie co najmniej dziesięciu kolejnych krzeseł!

  I wielu innych niepowtarzalnych mebli!

  A jaką metkę z ceną przyczepiłabyś do POCZUCIA DUMY, jaką będziesz miała z samodzielnie pomalowanego mebla?